1 iunie cu copiii la şcoală
Şi copiii de clasa a II-a şi a III-a de la Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu” din Cluj Napoca s-au bucurat de 1 iunie alături de colegii lor mai mari. Pe lângă sucuri şi pizza, ei au avut parte de o sărbătoare cu dans şi lansare de carte.
![1 iunie (2) 1 iunie (2)](https://i0.wp.com/www.radiocluj.ro/wp-content/uploads/2016/06/1-iunie-2-e1464770898533.jpg?resize=850%2C479&ssl=1)
Articol editat de Alina Vingan, 1 iunie 2016, 15:40
Scriitorul Ucu Bodiceanu le-a oferit tuturor cartea „Guliuţa”, o întâmplare despre o gulie în formă de fetiţă.
Alina Nechita
Ascultă Radio Cluj online AICI: