Şcolile din Sălaj vor fi verificate de DSP
Toate şcolile şi grădiniţele din judeţul Sălaj sunt verificate începând de marţi.
![Şcolile din Sălaj vor fi verificate de DSP Şcolile din Sălaj vor fi verificate de DSP](https://i0.wp.com/www.radiocluj.ro/wp-content/uploads/2014/07/reabilitare_scoli.jpg?resize=768%2C423&ssl=1)
Articol editat de Bianca Câmpeanu, 22 iulie 2014, 23:57
Autorităţile vor să afle dacă există probleme în privinţa asigurării apei potabile şi functionării grupurilor sanitare. Şcolile unde vor fi depistate deficienţe vor avea la dispoziţie o lună pentru rezolvarea problemelor.
Adrian Lunguapei potabile